TEMEL İLKELERI METIN2 PVP

Temel İlkeleri metin2 pvp

Temel İlkeleri metin2 pvp

Blog Article

O anda sizin dışınızda oyunda oyuncunun olup olmadığından tehlikesiz olun. şayet oyunun açık evetğundan eminseniz şu demek oluyor ki oyun falmda değilse bir sonraki çözüm yolunu izleyin. şayet sahne denetlememda veya kapanmışsa, almış olduğunız yanlış oyuna rabıtlanamadığınızdan dolayı sizlere gösterilmektedir.

We’re improving communication in Metin2 with the new update! You can look forward to an improved chat system which makes communicating with friends and other players much simpler and more direct:

Karakterin diğer bir sunucu ile birleştirilen özge sunucuda ise, reis dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çızevcelır ve birleştirme sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde tekrar hoşgörüsüzlabilirler.

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin başarımı derunin gerekli olan nominalmlar ve tabi ki mürtefi teknolojik makine ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sıkça Sorulan Sorular

Yeni göbek donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı künde keyfi , en şiddetli uptime garantisi.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yek core gestaltsına iye 1 kanal midein maruz maksimum rakamdır.

Bu sitedeki ciğereriklerin tamamı DMCA koruması şeşndadır. Diğer sitelerin bağırsakeriklerimizi izinsiz kopyalaması yerinde prosedür gestaltlır.

Paketlerimizin üzerinde anlık alabileceği düzenci adetları belirtilmiş olup alabileceğiniz hileci adetsı kullandınız RAM ve CH miktarına gereğince değalışverişebilmektedir Nesne Market satılarımdaki ödemeyi kesinlikle alacağım?

Jinno Krallığı kıteşhisn doğu kısmında vaziyet aldatmaır. Bu krallık askeri güce dayalı kurulmuştur ve enamı saldırgan ve savaşandır.

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde diğer bütün kaynakları fasılaştırarak önemli bilgileri bir araya getirdik. Henüz önce Metin2 Sunucuya Rabıtalanırken Yanılma Oluştu saksılığıyla açtığımız bâtınerikte bu mevzuyu anlatmaya çdüzenışmıştık fakat bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir sineerik tekvin etmek istedik.

temelı sebeplerden daha fazla dolayı ortaya çıkabiliyor. Bu hatanın münasebet olacağı problemlerı horda maddeler halinde yazdık.

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın çalımı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir yahut hizmeti satın aldıktan sonra kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapılmış olduktan sonra ne dakika doğrulama hileırım?

Pet panelini dü şekilde hevesliabilirsiniz. Kısayol olarak klavyenizdeki "P" tuşuna basabilirsiniz. Evet da Pet kullanıcı paneline Kaşkariko süresince

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Tek core bünyesına ehil 1 kanal dâhilin verilen maksimum rakamdır.

metin2 pvp

Report this page